Příklady referencí spokojených zákazníků

Zjistěte, proč stále více firem dává přednost řešení myTEAM® před konkurencí

Raul Stuchlík

Výkonný ředitel, MARLENKA

„Produkt myTEAM reprezentuje pro MARLENKU nový nástroj podporující řízení vnitropodnikových procesů. Jsem rád, že jsme se rozhodli ho nasadit. Je to produkt vyžadující nový přístup od jednotlivců a celé firmy. Každý střední nebo velký podnik by měl mít podobný nástroj, který umožní mimo jiné v jednotném prostředí zadávat a zpracovávat projektové, rutinní a systémové úkoly.”
Případová studie
Patrik Elbl

Vedoucí odboru IT/CIO, Dopravní podnik Ostrava

Administrativy je v dopravním podniku moře. Věděli jsme, že potřebujeme komplexní a moderní software pro správu dokumentů, který zaměstnancům zajistí bezpečný přístup k interním datům a dokumentům včetně možnosti vyplnit nezbytné elektronické formuláře. A chtěli jsme, aby zavedení nového DMS řešení narovnalo stávající vnitřní procesy a zefektivnilo je.”

Případová studie
Petr Sazovský

Finanční ředitel, BIKE FUN International

„Výběr myTEAMu byl do značné míry předurčen naší předchozí pozitivní zkušeností s KVADOSem, samozřejmě jsme ale zvažovali i nabízené funkčnosti a náklady na pořízení systému. Chceme postupně rozšiřovat moduly, v hledáčku máme i mobilní aplikaci pro myTEAM, je to nevyhnutelné, protože spousta lidí je na cestách, pobíhá po schůzkách a fungovat jen na desktopech a laptopech není dnes udržitelné.“ 

Případová studie
WordPress Lightbox Plugin